O nas

TOM Amper oferuje usługi elektryczne na najwyższym poziomie. Zdobyte doświadczenie pozwala na wykonywanie poprawnych i bezpiecznych instalacji elektrycznych. Jesteśmy dyspozycyjni – dostępni całą dobę, aby zapewnić ciągłość poboru prądu w razie awarii.

Ponad 20 lat doświadczenia

Oferujemy kompleksową obsługę; doradzamy podczas projektowania, pomagamy w zakupie części zamiennych do naprawy lub produktów do nowych instalacji, wykonujemy wszelkie instalacje elektryczne, naprawiamy i zapewniamy serwis. Doświadczenie zawodowe zdobyte poza granicami naszego  kraju w firmach elektrycznych pozwala do precyzyjność i jakość oraz zapewnia bezpieczne działanie instalacji.

Nasza praca to również pasja dlatego podnosimy swoje kwalifikacje, aby sprostać wymaganiom Klientów.

Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne na terenie Włocławka i okolic
Moja oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm
Zapraszamy Klientów z sektora przemysłowego jak i Klientów indywidualnych oraz firmy.

Instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych

Instalacja elektryczna w domu jednorodzinnym to cześć układu niskiego napięcia. Składa się z szeregu przewodów elektrycznych doprowadzonych do każdego zakamarka budynku. Instalacja elektryczna zaczyna się na zewnętrznej linii energetycznej, a kończy na zamontowanych wewnątrz budynku gniazdach elektrycznych i włączników oświetleniowych.

Instalacje w zakładach przemysłowych, produkcyjnych

Instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaplanowana i wykonana, aby w pełni zapewnić bezpieczne i wygodne korzystanie ze sztucznego oświetlenia na halach produkcyjnych czy też magazynach oraz innych urządzeń i maszyn zasilanych prądem.

Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni naszym Klientom spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Rekomendacje

Firmę TD-AMPER znalazłam w internecie, trochę obawiałam się zlecając wykonanie instalacji elektrycznej w nowym budynku mieszkalnym przez firmę której osobiście nie znam.

Właściciel okazał się znać temat branży elektrycznej od podstaw, do tego jest bardzo sympatyczny. Miło trafić na konkretnego człowieka , który zna się na swojej robocie. Podpisałam wiec umowę na kompleksową instalację w domu.Jestem bardzo zadowolona z usługi wykonanej przez TD-AMPER.

Dla niezdecydowanych polecam tego fachowca. Praca bardzo czysta, terminowa i profesjonalna.

Marta Łukaszewska

Praca została wykonana estetycznie, bardzo szybko i bezpiecznie.
Polecam w 100%

Sebastian

Usługa została wykonana kompleksowo i profesjonalnie z należytą starannością rzetelnie i czysto. Pan Tomasz potrafi dobrze doradzić, jednocześnie słucha inwestora czego oczekuje. Terminowe wykonanie prac, zgodnie z harmonogramem.

Polecam

Bartłomiej Maleszewsk

Pan Tomasz z firmy TD AMPER, jest konkretnym fachowcem, godnymi polecenia osobom, które chcą mieć zrobioną instalację elektryczną od A do Z. Pan Tomasz wykonał usługę bardzo profesjonalnie zgodnie z wytycznymi zawartymi w projekcie. Bardzo duża wiedza oraz wieloletnie doświadczenie jest tutaj bardzo dobrze widoczne. Kilka drobnych podpowiedzi dzięki którym instalacja jest kompletna.

Jarosław Wiśniewski

Adres

ul.Płocka 9
87-800 Włocławek

Telefon

601 747 499

Email

td-amper@wp.pl